Odkryj naturalne piękno Kanady!

Kanada – kraina pełna niezapomnianych przygód!  Od majestatycznego wodospadu Niagara po spotkanie z niedźwiedziami polarnymi w ich naturalnym środowisku – to miejsce pełne spektakularnych krajobrazów.  Gotowy na podróż? 

Przygotowaliśmy subiektywną listę must-see podczas wizyty w Kanadzie!????????

✨Wodospady Niagara, czyli jedno z najbardziej imponujących i niezapomnianych miejsc w prowincji Ontario. Te symboliczne cuda natury przyciągają turystów z różnych zakątków świata. Możesz wziąć udział w ekscytującej przygodzie na łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w bezpośrednie sąsiedztwo potężnych wodospadów!

✨Park Narodowy Banff w prowincji Alberta, czyli najstarszy park narodowy w Kanadzie, który został dodatkowo wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO! To prawdziwa perła Kanadyjskich Gór Skalistych! ????️ Odkryj zapierające dech w piersiach jeziora, ośnieżone szczyty i rozległe pola lodowe.

∙Lake Louise - turkusowy cud i jedno z najbardziej fotografowanych miejsc w Kanadzie. ∙Jezioro Moraine w Dolinie Dziesięciu Szczytów z surrealistycznymi kolorami, które trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.
∙Icefields Parkway – malownicza trasa przez lodowce, wodospady i góry.
∙Kanion Johnston z krętymi ścieżkami, wodospadami i inspirującymi Ink Pots. ????️????????

✨Park Narodowy Yoho w Kolumbii Brytyjskiej. Leży on w sercu Gór Skalistych i oferuje niesamowite widoki na wodospady, lodowce i malownicze doliny.

Wykup bilety lotnicze, zarezerwuj noclegi, zapisz naszą listę must-see i wykup mega szybki, niezawodny internet od SimGlob! 

 

Kanada

Kanada jest drugim pod względem wielkości państwem na świecie. Superman został wymyślony w Kanadzie. W Kanadzie znajduje się aż w 6 strefach c…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
6 GB (15 dni) 290PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN