Jest karta SIM Prepaid - sprzedaż przedpłacona/płatność z góry za daną usługę.
Karta SIM - umożliwia korzystanie z internetu w danym kraju do którego została zakupiona karta.

 

1. W zakładce cennik wybierz kraj, w którym chcesz mieć internternet.

2. Sprawdź ile dni ważny jest pakiet. Jest to o tyle ważne, aby ważność wykupionego pakietu nie była krótsza niż długość pobytu w danym kraju.

3. Wybierz kolejno:

 • - Wybierz produkt
 • Wybierz pakiet
 • - Ilość
 • - Rodzaj wysyłki

sprawdz cenę końcową i złóż zamówienie.

4. Wypełnij formularz danymi niezbędnymi do wysłania karty. Podaj datę wyjazdu - na dzień przed tą data aktywujemy pakiet internetu/danych.

5. Podsumowanie zamówienia - sprawdź czy zgadza się zamówienie.

6. Wybierz formę płatności:

 • Przelew standardowy- czas oczekiwania ok. 2 dni roboczych
 • Blue Media - przelew zostaje zaksięgowany natychmiast
 • PayPal - przelew zostaje zaksięgowany natychmiast
 • Blik - przelew zostaje zaksięgowany natychmiast

7. Sprawdź skrzynkę e-mail- otrzymasz potwierdzenie zamówienia i jego status.

8. Oczekuj na paczkę z kartą.

9. Karta zostaje aktywowana przed Twoim wyjazdem przez naszego konsultanta, na dzień przed wyjazdem.

 

 

Karta wygląda jak karta telefoniczna, jednak przeznaczona jest tylko i wyłącznie do korzystania z usług internetowych. Zatem nie ma możliwości dzwonienia ani wysyłania z niej SMS’ów oraz MMS’ów.

Karta należy włożyć do urządzenia telekomunikacyjnego najlepiej tj. telefon komórkowy. (Zalecamy takie rozwiązanie, ze względu na łatwość w obsłudze oraz konfigurację.

UWAGA! Najlepiej aby był to dodatkowy telefon, który posiada opcję włączenia transmisji danych- obsługi internetu. Ponieważ jeśli karta zostanie włożona do telefonu, z którego korzystamy na co dzień, nie będzie możliwości korzystania z niego do wykonywania połączeń).

Po umieszczeniu karty w telefonie, należy go włączyć.

Kolejno należy skonfigurować ustawienia zgodnie z instrukcja dołączoną do karty. UWAGA! Internet do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje zasięgu. 

W przypadku korzystania z routera przed zakupem upewnij się, że w danym kraju można korzystać z opcji hotspot. W tym celu skontaktuj się z nami.

Do korzystania z produktu, polecane są telefony komórkowe. Jedynie należy włączyć roaming oraz transmisję danych i zmienić ustawienia zgodnie z instrukcją dołączoną do karty.WAŻNE! Wybierając telefon należy pamiętać, aby nie miał blokady SIM-lock. (Zabezpieczenie, powodujące działanie kart SIM tylko jednego operatora). W innym wypadku karta nie będzie działać.

Można skorzystać z routera. W celu poprawnego działania należy poprawnie skonfigurować i wybrać profil w ustawieniach routera (zgodnie z instrukcją dołączoną do karty).

UWAGA! W niektórych krajch karta może nie działać w routerze. Upewnij sie przed zakupem czy w danym kraj można skorzystać z routera.

 

Cena zawiera KARTĘ SIM oraz DOŁADOWANIE o wartości pakietu, który został wybrany.

Aktywacja dokonywana jest przez konsultanta SimGlob. Nie jest ona dodatkowo płatna.

W pierwszej kolejności musimy wybrać kraj do którego się kierujemy. Jeśli chodzi o kraje UE, jedna karta UE działa na terenie całej Unii Europejskiej. Kiedy już wybierzemy kierunek, warto zwrócić uwagę na termin ważności karty 7,14,30dni - informacja znajduje się przy opisie produktu na stronie. Następnie należy odpowiedzieć sobie na pytanie w jakim celu będzie używany internet- od tego uzależniony jest wybór pakietu. WAŻNE! Kartę można w każdym momencie doładować (pkt. 13). Jednak jeśli nie zużyjemy całego internetu do końca trwania pakietu (pkt.10) w danym kraju- internet przepada.

Karta SIMFLY 4G+ jest ważna przez 90 dni od wykorzystania pakietu. Jeśli doładujemy ją ponownie to czas ten liczymy od ponownego skończenia się pakietu.

Ważność pakietu zależy od wybranego kraju. W większości krajów pakiety są 30-dniowe, jednak są również kraje w których pakiet jest ważny tylko 7 dni. Ważne by zwrócić na to uwagę przy zakupie karty.

Jak najbardziej można z karty korzystać kilkakrotnie. Karta jest podobna do naszych ofert na kartę, gdzie sami doładowujemy konto wybraną przez nas kwotą. Możemy ją doładowywać według potrzeb. Dzięki doładowaniom wydłużamy także jej okres ważności.

Aktywacją karty zajmuje się firma SimGlob. Klient ma obowiązek podać w formularzu pojawiającym się po zakupie karty datę swojego wyjazdu. Jest to informacja dla konsultanta, kiedy należy dokonać aktywacji. Karty aktywowane są 1 dzień przed wyjazdem klienta. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z sieci już od początku podróży.

Mamy w ofercie dwa rodzaje kart: takie które można doładować oraz takie które niemożna doładować są jednorazowe.

Przed zakupem upewnij się, że daną kartę będzie można doładować. W wybranym kraju sprawdz czy doładowanie jest możliwe czy nie.

 • telefon z blokadą SIM-lock - co uniemożliwia działanie karty
 • nie włączenie roamingu
 • nie włączenie opcji „Transmisja danych”
 • przy udostępnianiu internetu nie włączenie opcji „Hot-Spot” w urządzeniu z którego chcemy udostępnić internet
 • nie włączenie opcji „Transmisji danych” w urządzeniu z którego chcemy korzystać z udostępnionego internetu
 • przy korzystaniu z innych urządzeń niż telefon- brak konfiguracji urządzenia co uniemożliwia prawidłowe działanie internetu oraz sprzętu

Karta jest 3-rozmiarowa.

Wielkości: mini, mikro, nano.

W zależności od wybranej karty w zakładce doładowanie: www.simglob.com/doladowanie ,

- wybierz do jakiego państwa kupowałeś kartę SIM oraz jaki był pakiet.

- Uzupełnij dane (imię, nazwisko nr telefonu i e-mail podany w zamówieniu)

- Wybierz dokąd chcesz kupić doładowanie zakupionej wcześniej karty.

- Podaj datę kiedy doładować kartę

- ZAMÓW

- Po opłaceniu pakiet zostanie doładowany

Doładowanie może potrwać do 12h od doładowania.