Poznaj największe atrakcje jakie ma do zaoferowania Argentyna!

Hola! Czy wybiera się ktoś do Argentyny? Jeśli nie macie jeszcze ułożonego planu podróży, śpieszymy z pomocą! Wyszukaliśmy dla Was największe atrakcje, jakie ten kraj ma do zaoferowania.

Zaczynamy naszą podróż od jednego z największych cudów natury! Iguazú to zespół wodospadów położony na granicy Argentyny i Brazylii. Ta majestatyczna kaskada wody będzie dla Was niezapomnianym doświadczeniem. ????????

Przenieśmy się teraz na południe, do Patagonii, gdzie znajduje się jeden z najbardziej imponujących lodowców na świecie. Perito Moreno to olśniewające widowisko przyrody, gdzie można obserwować z bliska topienie lodu.????️❄️

Czas na odrobinę kultury i życia miejskiego! Buenos Aires, stolica Argentyny, to miasto tanga, pysznego jedzenia i fascynującej architektury. Spacerując po ulicach La Boca lub zwiedzając eleganckie dzielnice Recoleta, nie sposób się nudzić! ????️????

Przybywamy teraz na koniec świata, do miasta Ushuaia położonego na najdalszym południu Ameryki Południowej. To tutaj możemy poczuć magię Antarktydy i odkryć fascynujący świat lodowców, gór i niezwykłej przyrody. ????❄️

Tango w San Telmo - nie można opuścić Argentyny bez spróbowania tańca tango! Dlatego zapraszamy was do dzielnicy San Telmo w Buenos Aires, gdzie można zanurzyć się w klimacie tego zmysłowego tańca, podziwiając lokalnych artystów i degustując pyszne potrawy. ????????

Argentyna jest na Was gotowa, a czy Wy jesteście gotowi na podróż życia? ???? O niezawodny internet nie musicie się martwić, wystarczy, że zamówicie kartę SIM lub E-SIM u nas! 

Argentyna


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN