Planujesz urlop w słonecznym Omanie?

Ta destynacja to zdecydowanie idealne miejsce na niezapomniane wakacje! Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji, które warto odhaczyć!

Planujesz tygodniowy urlop w Omanie?☀️???? Ta destynacja to zdecydowanie idealne miejsce na niezapomniane wakacje! Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji, które warto odhaczyć! ????????

1️⃣ Maskat - miasto przepełnione kontrastami. Od nowoczesnych wieżowców po tradycyjne souki.

2️⃣ Wzgórza Dżabal Akhdar umożliwiają podziwianie malowniczych widoków na jednym z najwyższych górskich masywów w Omanie.

3️⃣ Kolorowy bazar w Nizwie. Zanurz się w atmosferze lokalnego handlu i odkryj tajemnice tradycyjnych sułtańskich rękodzieł.

4️⃣ Wadi Shab, czyli jedno z najpopularniejszych wadi w Omanie. Przepiękne krajobrazy skał, intensywnie turkusowy kolor wody i jej orzeźwiająca temperatura skutecznie przyciągają turystów na kąpiele.

5️⃣ Złote wydmy w Wahibah Sands to atrakcja, której nie możesz pominąć! Przeżyj prawdziwą przygodę, podróżując po pustynnych wydmach na quadach lub podziwiając zachód słońca z obozu namiotowego.

6️⃣ Poznaj historię Omanu, zwiedzając majestatyczną twierdzę Nizwa i targi, gdzie można znaleźć autentyczne skarby.

Pakuj walizki, zabierz przyjaciół, rodzinę, zamów internet mobilny od SimGlob i przeżyj niezapomniane chwile w Omanie!

Oman

Przed domami w Omanie stoi wystawa aut, ponieważ każdy z domowników ma swój pojazd. Nic dziwnego skoro litr paliwa kosztuje 2 zł. W tym zwrotniko…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
6 GB (8 dni) 220PLN
6 GB (15 dni) 290PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN