Na te wycieczki musisz koniecznie się wybrać! DOMINIKANA

Wróciliśmy z rajskiej Dominikany! Jeśli Ty również się wybierasz, koniecznie musisz odwiedzić te trzy niezwykłe miejsca!

????????????????????

Wyspa Saona to prawdziwy klejnot Morza Karaibskiego! Położona na południowym wschodzie Dominikany, zachwyca białymi plażami, turkusowymi wodami i malowniczymi lagunami. Podczas wycieczki katamaranem będziesz mógł podziwiać niezwykłe widoki, pływać w kryształowo czystych wodach i zanurzyć się w egzotycznej scenerii rajskiego krajobrazu. ????

????????????????????????

Przeżyj autentyczną przygodę w regionie Samana! To prawdziwe naturalne arcydzieło, znane z bajecznych wodospadów, urokliwych zatoczek i tropikalnych lasów deszczowych. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć i zanurzyć się w wodospadzie El Limón, a w sezonie podziwiać migrujące wieloryby.????

???????????????????? ???????????????????????????? ????????

Odkryj bogactwo historyczne i kulturowe stolicy Dominikany - Santo Domingo. Jako najstarsze miasto w Ameryce, oferuje ono fascynujące zabytki, takie jak Stara Zona Kolonialna, gdzie można spacerować po brukowanych uliczkach i podziwiać kolonialną architekturę, wspaniałe kościoły i muzea. To również doskonałe miejsce na rozkoszowanie się autentyczną kuchnią dominikańską. Nie pomiń zakupów lokalnych rękodzieł.

????????????Nie odkładaj marzeń o rajskich wakacjach! Zarezerwuj wycieczkę, spakuj walizki, wykup internet od Simglob i relacjonuj swoją podróż w Social Mediach!