Dodatkowe usługi dla biur podróży- dołącz do nas!

Wyjazdy zagraniczne w okresie urlopowym są na porządku dziennym. Polacy zamiast odpoczywać nad polskim morzem lub w górach wybierają cieple kraje typu: Egipt, Chorwacja, Albania, Dominikana, Cypr, Malta, Hiszpania. Natomiast wciąż wzrasta zainteresowanie nowymi kierunkami np.: Azją, Karaibami czy Afryką…

Nic dziwnego. Koszty wyjazdów są zbliżone, a nawet jeśli droższe, to jednak wyjazd poza granice jest sporą atrakcją. Dzięki temu turyści mają szanse poznać nowe kultury, zwiedzić ciekawe miejsca, odpocząć w nietuzinkowym klimacie. Mogą cieszyć się piękną pogodą bez obaw o opady, bądź pochmurne niebo uniemożliwiające jakiekolwiek aktywności. Mają większe możliwości dotyczące aktywnego wypoczynku m.in.: parasiling, windsurfing, nurkowanie, surfing i wiele innych. Większość turystów decyduje się skorzystać z usług sprawdzonych biur podróży i słusznie. Mają szeroką ofertę, sprawdzone rozwiązania.
W związku z tym, biura walczą o każdego klienta, chcąc przedstawić jak najlepszą ofertę. Jednak jak to bywa na rynku, ceny są zbliżone.

Zatem w jaki sposób przekonać podróżującego do wybrania swojej oferty?

Biura podróży zaczęły sprzedaż dodatkowych usług tj.: ubezpieczenie, wynajem samochodu, wycieczki fakultatywne. Jest to dobry sposób, ze względu na urozmaicenie proponowanych usług. Klient zyskuje mnóstwo czasu na poszukiwania każdej z opcji z osobna, sprawdzanie najlepszej oferty. Ma gotowe rozwiązania w jednym miejscu.

Jakie jeszcze usługi może zaoferować biuro?

Ponieważ roaming znów zagościł u polskich operatorów o czym można przeczytać tutaj, warto skierować swoją uwagę na rozwiązanie internetowe. Ponieważ z połączeniem do sieci różnie bywa, nawet i jakość hotelowych WiFi nie koniecznie będzie zadowalająca, lepiej polecić klientowi pewny dostęp do sieci. Takie rozwiązanie oferujemy w formie karty SIMFLY 4G+. Jest to karta działająca na zasadzie karty prepaidowej, wkładanej do urządzenia elektronicznego typu telefon, tablet, router, iPad. Do wykorzystania w hotelu, jak i poza nim. Jeśli urządzenie posiada opcję utworzenia hot-spotu na inne urządzenia, istnieje możliwość korzystania przez kilku użytkowników na raz.

Różnorodność pakietów pozwala dobrać ilość GB do potrzeb użytkownika. Rodzaje pakietów wraz z krajami można sprawdzić tutaj. Wybrany pakiet zależy od preferencji użytkownika, ile internetu zużywa, do jakich celów będzie on potrzebny, na jaki okres. W razie potrzeby oferujemy również doładowania karty.

Czy warto dodać sprzedaż mobilnego internetu do proponowanych usług dodatkowych przez biuro?

Z pewnością TAK! W końcu dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma kolejną wspaniałą usługę, która wzbogaca jego wycieczkę i zapewnia swobodę komunikacji. Eliminuje ewentualne niezadowolenie. Wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, jako dbającej o dobro i interes konsumenta.

W związku z powyższym zapraszamy biura podróży do poszerzenia swojej oferty o usługę internetową, która z pewnością wzbogaci i urozmaici ofertę. Więcej szczegółów tutaj.