Skandalicznie wysokie rachunki telefoniczne!

Czy to, że osiągnąłeś w życiu więcej niż inni, jesteś rozpoznawalny, jesteś gwiazdą oznacza, że bez mrugnięcia okiem będziesz pokrywał rozbuchane kwotowo rachunki telefoniczne?

Nie oznacza i nie powinno! Przyjrzyjmy się temu na przykładzie Królowej Dody, bowiem jest to najświeższy przykład działań operatorów sieci komórkowych, jakie mieć miejsca nie powinny. Za chwilę pokażemy Wam, co to znaczy tani internet za granicą.

Piosenkarka i producentka, którą swoją drogą my także podziwiamy podczas podróży do Dubaju zaskoczona została rachunkiem telefonicznym w kwocie około 3 000 zł. Wszystko dlatego, że zapragnęła kontaktu z rodziną. Zbulwersowana podzieliła się tym faktem na swoich kanałach socialmedia i tak informacja ta dotarła do nas. I nie jest ważne czy rachunek dotyczył połączeń czy samego uruchomienia telefonu na lotnisku czy poza nim. Ważne jest, to że artystka została pozbawiona możliwości wykonywania i odbierania jakichkolwiek połączeń, co za tym idzie kontaktu z rodziną przebywając tysiące kilometrów od rodzinnego kraju. To skandaliczne, oburzające bowiem tanie połączenia i tani Internet za granicą powinny być rozumiane zgoła inaczej.

Dla przykładu za połączenia i korzystanie z Internetu w Dubaju przy użyciu naszej karty SimGlob zapłacilibyście za:

4GB – 240,00 zł ;

1GB – 190,00 zł.

Mamy nadzieję, że podczas kręcenia „Dziewczyn z Dubaju", a także przy kolejnych podróżach artystki nie spotka już żadna tego typu niespodzianka. Życzymy tego także innym podróżującym celebrytom nie tylko z naszego kraju. Pamiętajcie NIE WARTO PRZEPŁACAĆ!

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) są synonimem przepychu i nowoczesności. Kraj, który jeszcze niedawno nie wyróżniał się niczym szczególnym w…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
300 MB dziennie (15 dni) 4,5 GB 290PLN
6 GB (15 dni) 290PLN