Kultowy festiwal muzyki drum and bass rusza 1 sierpnia 2019 r. Dlaczego piszemy o tym już teraz? Bo warto zapoznać się z programem, kupić bilet i zarezerwować pole namiotowe TERAZ dopóki obowiązują ceny promocyjne. Warto też już teraz zaopatrzyć się w kartę internetu mobilnego, nie zostawiając tego na ostatnią chwilę.

Przed Wami trzy dni i trzy noce uczty drum and bassowej w najlepszym i najbardziej urozmaiconym wydaniu. Let It Roll króluje na czeskiej scenie muzycznej od 2003 roku, jako seria imprez klubowych. Mamy do czynienia z edycją letnią i zimową, obie szybko stały się najbardziej ulubionymi i odwiedzanymi wydarzeniami w Czechach. Letnia wersja na świeżym powietrzu organizowana jest od 2008 roku. Ponad 3000 odwiedzających imprezowiczów przybyło na pierwszą edycję Let It Roll Open Air w kamieniołomie piasku Oplatil obok miasta Pardubice, wszyscy byli zachwyceni niesamowitą atmosferą, jaką oferuje festiwal. Rok później frekwencja podwoiła się do ponad 6000.

Festiwal Let It Roll jest inny, oryginalny – wyjątkowa oryginalna scenografia, zmieniana co roku, dodaje festiwalowi ogromnego psychodelicznego uroku i potęguje doznania. Obecnie festiwal jest tak popularny, że skupia  w swoich przestrzeniach barowych ponad 15 000 gości dziennie z całego świata, a został nagrodzony prestiżową nagrodą Drum & BassArena jako „ NAJLEPSZY FESTIWAL przez The National Drum & Bass Awards. W międzyczasie jego popularność spowodowała zmianę miejsca festiwalu na teren lotniska Milovice. Ponad 20 000 imprezowiczów i nagroda „ BEST FESTIVAL ” w Drum & BassArena Awards – taki był efekt zmian. Cały rozkład jazdy i opis festiwalu oraz gwiazdy tegorocznej edycji możecie znaleźć na oficjalnej stronie www.letitroll.eu. My zaś i nasze karty z internetem mobilnym pomożemy Wam już w drodze i na samym festiwalu być na bieżąco z jego atrakcjami, odnaleźć się na terenie festiwalu ze znajomymi oraz online korzystać z mapki festtiwalowej. Przy takim rozmachu wydarzenia i ogromnie terenu jaki zajmuje dobrze mieć uruchomiony mobilny internet i nie zbankurtować.

Czechy

INTERNET JUŻ OD

145 PLN

za pakiet 5 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
5 GB 145PLN
9 GB 185PLN
20 GB 240PLN
12GB 210PLN

A więc nadszedł czas, abyście i Wy wzięli udział w tegorocznym Let It Roll największym na świecie festiwalu bębnów i basów a SimGlob chętnie Wam potowarzyszy.