Tylko tam w 2020! - czyli najlepsze miejscówki na wakacje w przyszłym roku.

UWAGA! ponad połowa podróżnych z całego świata uważa, że w przyszłym roku musi odwiedzić poniższych 10 miejsc. Dlaczego więc i Ty nie miałbyś się tam wybrać? Sprawdź wykaz często nieoczywistych miejsc wartych odwiedzenia w roku 2020, który przygotował dla Ciebie Sim Glob:

1. Gżira (Malta) - miasto na północno-wschodnim wybrzeżu Malty. Nazwa to po maltańsku "wyspa" i pochodzi od wyspy Manoel pośrodku portu. Swoją popularnośc zawdzięcza pięknym widokom na Valettę i port Marsamxett. W ciągu ostatniej dekady wiele starych domów w mieście zostało zastąpionych nowymi i luksusowymi blokami, lecz nie obawiajcie się nadal można znaleźć kilka tradycyjnych maltańskich domów z typowymi małymi, urokliwymi balkonami.

Znalezione obrazy dla zapytania: Gżira

Malta - sprawdź nasz mobilny internet na kartę w tym miejscu i skorzystaj ze sprawdzonej oferty!

Malta

INTERNET JUŻ OD

145 PLN

za pakiet 5 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
5 GB 145PLN
9 GB 185PLN
20 GB 240PLN

 

2. Ninh Bình (Wietnam) - mniej zatłoczona alternatywa dla słynnego Ha Long Bay albo ciekawy przystanek po drodze z Hanoi do Ho Chi Minh City. Słynie z wapiennych monolitów wystających z bujnej zieleni, które najlepiej podziwiać z pokładu łodzi płynąc rzeką, zapewne widzieliście je w wielu filmach. Tu zobaczycie największą w kraju pagodę i groty Trang An wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Znalezione obrazy dla zapytania: Ninh Bình

Odkryj Wietnam i jego kulinarne ciekawostki. Sprawdź naszą ofertę i wykup mobilny internet w Wietnamie bez dodatkowych opłat.

Wietnam

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
1GB 110PLN
5GB 170PLN
9GB 220PLN
12GB 240PLN

3. Salta (Argentyna) - królowa miast jednej z najpiękniejszych prowincji Argentyny . Słynie z zabytków z czasów kolonialnych, jest pełna uroczych zakątków, Kościoła Iglesia San Francisco oraz Muzeum Archeologicznego i Historycznego. Niedaleko leżą wspaniałe zamglone lasy Parku Narodowego El Rey oraz Serrania de Calilegua słynąca z kanionów.

Znalezione obrazy dla zapytania: Salta

Sprawdź czy poczuciesz rytm Argentyny. Tańcz bez obaw o to, czy starczy Ci sił, lub intenetu ;-) kup nasz internet SimFly i zapomnij się w tangu!

Argentyna

INTERNET JUŻ OD

220 PLN

za pakiet 4 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
4 GB 220PLN

4. Seogwipo (Korea Południowa) - jedno z dwóch miast na wulkanicznej wyspie Czedżu wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nadmorskie tętniące portowym życiem , a wokoło niego spotkacie naturalne cuda wulkamnicznego wybrzerza. Krystalicznie błękitna woda - idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku - nurkowania, snorkelingu. Dla wielbicieli pieszych wędrówek i trekkingu - szlaki wokół nieodległej Mount Hallasan.

Znalezione obrazy dla zapytania: Seogwipo

Nie chce nam się wierzyć, że nie wysłałbyś filmu z nurkowania mamie - wyjedź więc do Korei Południowej z naszym internetem!

Korea Południowa

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
4 GB (8 dni) 190PLN
4 GB (15 dni) 220PLN
1GB 110PLN
3GB 190PLN

5. Dźodhpur (Indie) - Indyjski Radżastan, pustynia Thar a jednocześnie popularny kierunek turystyczny ze względu na liczne pałace, forty i świątynie. Wyróżnia je przepiękny widok domów w starej części miasta pomalowanych na charakterystyczny, niebieski kolor. Stąd nieoficjalna nazwa milionowego Dżodhpuru – Niebieskie Miasto (Blue City).

Znalezione obrazy dla zapytania: Dźodhpur

Odkryj jedyne w swoim rodzaju indyjskie Niebieskie Miasto. Zobacz naszą oferę Internetu do Indii i nie żałuj niczego!

Indie

INTERNET JUŻ OD

150 PLN

za pakiet 1.5GB (15dni)

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
4 GB (8 dni) 190PLN
4 GB (15 dni) 220PLN
1.5GB (15dni) 150PLN

6. Świnoujście (Polska) - Zaskoczeni! Tak, tak! Polska także znalazła się w tym rankingu. Polakom. W XIX wieku stało się cenionym uzdrowiskiem i tak zostało. Ze znanych kuracjuszy można wymienić: cesarza Wilhelma II oraz pisarzy Lwa Tołstoja i Tomasza Manna. W okolicach miasta istnieją szlaki kajakowe, a na wyspie Karsibór pierwszy w Polsce społeczny rezerwat przyrody. Mamy tutaj najlepiej w Europie zachowany fort nadbrzeżny oraz podziemne miasto z czasów zimnej wojny. A ze Świnoujścia do Danii lub Szwecji droga prosta - wystarczy wsiąść na prom.

Znalezione obrazy dla zapytania: Świnoujście

Jeżeli planujecie połączony wypad polsko-szwedzki lub polsko-duński z bazą w Świnoujściu pamiętajcie kupić naszą kartę SimFly 4G i cieszyć się z aktywnego internetu bez jakichkolwiek komplikacji!

Szwecja

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 3 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
5 GB 155PLN
9 GB 185PLN
20 GB 250PLN
12GB 210PLN
10 GB 195PLN
3 GB 110PLN

Dania

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 3 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
5 GB 155PLN
9 GB 185PLN
20 GB 250PLN
12GB 210PLN
3 GB 110PLN
10 GB 195PLN

7. Takamatsu (Japonia) - stolica Kagawy, najmniejszej prefektury Japonii. Tutejszy port był ś główną bramą do wyspy Shikoku do czasu otwarcia mostu Seto Ohashi w 1988 roku.To dzięi tutejszemu klanowi Matsudaira, krewnym Shoguna Tokugawy powstał tutaj Ritsurin Koen, jeden z najpiękniejszych ogrodów w Japonii.

Znalezione obrazy dla zapytania: Takamatsu

Kraj Kwitnącej Wiśni czeka na Ciebie. Nasze najlepsze oferty mobilnego internetu czekają. Zajrzyj!

Japonia

INTERNET JUŻ OD

190 PLN

za pakiet 4 GB (8 dni)

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
4 GB (15 dni) 220PLN
4 GB (8 dni) 190PLN

8. San Juan (Portoryko) - stolica Portoryko z fascynującym i przejmującym "starym miastem" - Old San Juan, kilkusetletnią historią, wpisane na Listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Roi się tutaj od zabytków np. XVI-wieczna twierdza Castillo del Morro, muzeów i restauracji. Tokrólestwo wspaniałej kolonialnej architektury, a na każdym kroku można spotkać iguany, co dodaje egzotycznego smaczku.

Znalezione obrazy dla zapytania: San Juan

Nie czekaj! To Portoryko czeka na Ciebie, Ty nie musisz, rezerwuj wyjazd i od razu zaopatrz się w mobilny internet.

Portoryko

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
1 GB 110PLN
5 GB 170PLN
9 GB 220PLN
12GB 240PLN

9. Žabljak (Czarnogóra) - uroki fascynującej Czarnogóry znamy od dawna. Žabljak - piękne miasteczko, w centrum górskiego regionu Durmitor. Odetniecie się i zapomnicie o pracy, problemach, znajdziecie czas na relaks, reset i nabranie sił, z dala od cywilizacji! Uspokoicie emocje Co należy zobaczyć?: Park Narodowy Durmitor, Jezioro Czarne i most Djurdjevica Tara, który niegdyś był on największym betonowym mostem łukowym dla ruchu kołowego w Europie.

Znalezione obrazy dla zapytania: Žabljak

Wyjedź na wymarzony urlop w Czarnogórze. Najlepsze i sprawdzone oferty mobilnego internetu tylko u nas!

Czarnogóra

INTERNET JUŻ OD

190 PLN

za pakiet 2GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
4GB 280PLN
2GB 190PLN

10. Erywań (Armenia) - miasto jest starsze niż Rzym – według udokumentowanych źródeł powstał 29 lat wcześniej niż Wieczne Miasto. Niestety z architektury antycznej nie zachowały się żadne zabytki, za to króluje tu różowy kolor. Dlaczego? Decyduje o tym tuf - skamieniały popiół wulkaniczny, z którego wykonano większość budowli w mieście. Nad miastem górują dwa wierzchołki Araratu biblijnego miejsca ulokowania Arki Noego.

Znalezione obrazy dla zapytania: Erywań

Zakaukazie jest pasjonujące i czeka, żebyś je odkrył! Jedź w podróż razem z nami – kup mobilny internet już teraz!

Armenia

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1 GB (15 dni)

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
1 GB (15 dni) 110PLN
3 GB (30 dni) 190PLN
1,5 GB (15 dni) 150PLN
4 GB (15 dni) 240PLN

Artykuł powstał w oparciu o analizę dokonaną przez www.booking.com