DOŁĄCZ DO NAS!

Wypełnij formularz i załóż konto klienta. Dzięki temu będziesz miał dostęp do wszystkiego z jednego miejsca: historia zamówień, doładowania, promocje, rabaty. Konto na stronie simglob.com to proste składanie kolejnych zamówień, już nie musisz za każdym razem wypełniać wszystkich danych tylko logujesz i kupujesz!

REJESTRACJA KONTA
DANE PODSTAWOWE *

DANE ADRESOWE / DO WYSYŁKI *

DANE DO FAKTURY (OPCJONALNIE)

Administratorem danych jest Medias Mobile Katarzyna Mysiorek, z siedzibą w Łodzi, ul. Kwiatowa 30, 94-238 Łódź, e-mail: biuro@simglob.pl, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP 727-227-30-98, Regon 473051525.

Mam prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia. Od 25.05.2018 r. będę miał również prawo ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych i prawo przenoszenia moich danych. Przysługuje mi wniesienie skargi do organu nadzorczego, jeżeli moje dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Dane będą przetwarzane w celu marketingowym polegającym na przekazywaniu mi informacji o produktach sprzedawanych przez Administratora, promocjach, wydarzeniach promocyjnych, badaniu opinii, a na podstawie mojej dodatkowej zgody również za pomocą wiadomości wysyłanych na mój adres e-mail lub numer telefonu oraz w trakcie rozmów telefonicznych ze mną.

Podanie danych jest dobrowolne i nie muszę wypełniać formularza, jeżeli nie chcę przetwarzania moich danych osobowych w powyższych celach.

Podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, a od 25.05.2018 r. będzie nią art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Prawnie uzasadnionym interesem administratora jest prowadzenie marketingu własnych towarów oraz badanie opinii. Jeżeli wyrażę zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na mój adres e-mail oraz numer telefonu, to podstawą prawną będzie także art. 10 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty dostarczające materiały marketingowe tj. firmy kurierskie oraz poczta.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia działań marketingowych przez administratora lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu do dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, lub odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na mój adres e-mail lub numer telefonu oraz wykonywania połączeń głosowych na mój numer telefonu.


od Medias Mobile na mój adres e-mail oraz numer telefonu, podane w powyższym formularzu, informacje marketingowe na temat produktów sprzedawanych przez tę spółkę, promocjach, wydarzeniach promocyjnych, programach lojalnościowych i innych akcjach marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.

Klikając poniższy przycisk akceptujesz regulamin oraz składasz zamówienie z obowiązkiem płatności