Turcja w tym roku to nr 1 wśród kierunków turystycznych. Korzystanie z internetu w Turcji z Polskiej karty wiąże się z wysokimi kosztami.

Wybieracie się do Turcji pamiętajcie, że w Turcji nadal koszty połączeń i korzystanie z internetu z polskich numerów wiąże się z wysokimi kosztami. W dzisiejszych czasach nie wiele osób potrafi oderwać się od internetu na kilka dni. Aby uniknąć wysokich kosztów naliczonych po powrocie jedynym rozwiązaniem jest blokada połączeń internetowych poprzez swoją sieć.

Ktoś zaraz powie, że standardem w Tureckich hotelach jest bezpłatny internet w lobby, ale pamiętajcie, że jakość pozostawia wiele do życzenia. Zatem jeśli niezbędny jest dla Was internet to rozwiązanie nie jest najlepsze. Internet hotelowy nie jest bezpieczny i możecie się narazić na włamanie i pobranie danych wrażliwych.

Kolejnym rozwiązaniem jest zakup karty na miejscu jednak pamiętajmy o barierze językowej oraz co ważniejsze o tym że karty w Turcji podlegają rejestracja formalności są kosztowne i czasochłonne a urlop nie polega na szukaniu kart w pobliskich sklepach i nerwach związanych z formalnościami.

Mamy proste rozwiązanie tego problemu. Karta Simglob umożliwia korzystanie z internetu bez potrzeby szukania karty w tamtejszych sklepach, w których i tak można napotkać się z utrudnieniami.

Dlatego nie czekajcie nasz internet kupicie:

- przed wyjazdem

- bez zbędnych formalności

- z wybranym pakietem

- z możliwością doładowania

- z polskojęzyczną infolinią

- dostarczamy karty w 24h

- dostawy na terenie całej Polski

- bez ukrytych kosztów

 

Turcja

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
1 GB 110PLN
6 GB 180PLN
20 GB 250PLN
2GB 150PLN