Internet Brazylia
18°
bezchmurnie

Internet Brazylia

Brazylia

Mobilność

BRAK HOTSPOT DLA PAKIETÓW OD 10GB I 20GB; 7,5GB HOTSPOT MOŻLIWY DLA PAKIETU 6GB

Doładowanie

Możliwe

Limit GB

10 GB (30 dni), 20 GB (30 dni), 6 GB (15 dni), 500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB,

Ważność

Pakiet ważny 30 dni / 15 dni

Wybierz produkt
Wybierz pakiet
Ilość
(kart lub zestawów)
Rodzaj wysyłki
Podsumowanie konfiguracji
CENA KOŃCOWA

(Z WYSYŁKĄ zł)


Podaj kod aby uzyskać rabat
Zrealizuj voucher

potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń 508 188 267

przejście do formularza zamówienia

Nie wiesz jaki pakiet wybrać?
Ciekawostka

Czy wiesz że...

Najlepsza i najsmaczniejsza jest kawa produkowana w Brazylii. Produkucja brazylijskiej kawy to 25% światowej podaży. W Brazylii jest jeden z nowych 7 cudów świata posąg Chrystusa Odkupiciela, zbudowany w Rio de Janeiro. Brazylia to również najbardziej znany i ceniony Festiwal Karnawałowy. Wykorzystaj internet w Brazylii by odwiedzić wszystkie najważniejsze miejsca.


Doładowanie

Doładowanie

Masz już kartę SIMFLY 4G+ i chcesz doładować kolejne gigabajty?

Kliknij tutaj
Miasta w państwie Brazylia

Jakie miasta warto odwiedzić w państwie Brazylia ?

Przedstawiamy miasta, które są najczęściej odwiedzane przez turystów z całego świata, w tych miejscach na pewno przyda Ci się karta SIMFLY4G+ od SIMGLOB, aby cały czas być online i w kontakcie z bliskimi.

Internet Amazonia
23°
pochmurnie

Internet Amazonia

Nazwa wzięła się z opowieści hiszpańskiego konkwistadora Francisca de Orellany, który jako pierwszy człowiek przepłynął w całości rzekę Amazonkę (zaczynając z terytorium dzisiejszego Peru aż do Atlantyku). Amazonia to region na terytorium Ameryki Południowej leżący w dorzeczu Amazonki, która stanowi ważny system komunikacyjny na terenie Niziny Amazonki. Źródło rzeki znajduje się w Andach, a odkrył je Polak – Jacek Pałkiewicz. Większą część terenu Amazonii zajmują lasy deszczowe. Teren jest rajem dla miłośników dziewiczej przyrody. Jeden z dziesięciu znanych nam gatunków na świecie mieszka właśnie tutaj. Żyje tu wiele plemion, które do dziś dnia nie miały styczności z cywilizacją.

Internet Brasilia
18°
bezchmurnie

Internet Brasilia

Obecna stolica Brazylii to miejsce warte zobaczenia przez każdego, kto lubi nowoczesne miasta. Plan Brasilii stworzyli Oscar Niemeyer i Lucio Costa. Z lotu ptaka przypomina samolot w locie. Powstała z myślą o zbudowaniu miasta idealnego. Obecnie jest jednym z najbardziej bezpiecznych miast Brazylii. Znajduje się tu wiele budynków, które z architektonicznego punktu widzenia warte są zobaczenia. Są to m.in. gmach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, katedra, parlament czy ambasady.

Internet Diamantina
14°
pochmurnie

Internet Diamantina

Jest to miasto poszukiwaczy złota, które leży we wschodniej części Brazylii w górach Serra do Espinhaço. W przeszłości wydobywano tu złoto oraz diamenty. Dziś odzwierciedla wielką przygodę poszukiwaczy diamentów, jaka miała miejsce w XVIII wieku. Od 1999 roku zabytkowa część miasta, w której można podziwiać barokowe zabytki architektury okresu kolonialnego wpisana została na światową listę dziedzictwa UNESCO.

Internet Fortaleza
27°
zachmurzenie małe

Internet Fortaleza

miasto nad Atlantykiem położne w północno-wschodniej części Brazylii. Fortaleza to idealne miejsce na wakacje na plaży, tutaj panuje przyjemny klimat (śr. 27 stopni C), to także miejsce, które słynie z barwnego życia nocnego. 
Główna atrakcja Fortalezy to oczywiście plaże (Plaże Cumbuco, Canoa Quebrada), a także ciekawe miejsca poza miastem: wielobarwne klify w Morro Branco, wydmy Canoa Quebrada.

Internet Salvador
27°
zachmurzenie małe

Internet Salvador

Miasto bywa nazywane także Czarnym Salvadorem. Przez wiele osób uważane jest za najbardziej afrykańskie miasto na terenie Brazylii. Do 1763 roku było stolicą Brazylii. Położenie nad Zatoką Wszystkich Świętych sprawia, że oprócz pięknej architektury i tutejszego klimatu turyści mają okazję wybrać się na piękne i nie tak zatłoczone, jak te w Rio de Janeiro, plaże. Tutejsza kolonialna starówka Pelourinho, która od 1985 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO

Internet Olinda
24°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Olinda

Miasto leży nad Oceanem Atlantyckim w stanie Pernambuco. Olinda została założona w 1530 roku. Odwiedzając to miejsce odnosi się wrażenie, jakby czas zatrzymał się tu dawno temu. Można tutaj podziwiać wiele zabytków doby brazylijskiego gotyku. Wśród nich są m.in.: kościół San Francisco de Paula czy klasztor Nossa Senhora de Carmo. Atrakcją jest także malownicze położenie na wzgórzach oraz piękne plaże. To miasto dla tych, którzy szukają spokoju i urokliwej odsłony życia w Brazylii. Spacerując labiryntem brukowanych uliczek można poznać tutejszych artystów, posłuchać muzyki oraz zobaczyć lokalne tańce.

Internet Ouro Preto
14°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Ouro Preto

Ouro Preto (czyli Czarne Złoto)

pięknie położone miasto w stanie Minas Gerais, zasłynęło z gorączki złota z XVIII wieku, tutaj możemy podziwiać charakterystyczną barokową architekturę kolonialną. Miasto powstało w 1698, gdy w pobliskich rzekach odkryto złoto. Do Ouro Preto przybyło wielu poszukiwaczy złota oraz handlarzy zwabionych możliwością zdobycia szybkiego dużego zysku. Niegdyś było to jedno z najbogatszych miast w Brazylii, a w okolicach połowy XVIII wieku miało więcej mieszkańców niż same Rio de Janeiro.

Internet Pantanal
14°
bezchmurnie

Internet Pantanal

Pantanal - (po portugalsku: bagno) To rozległa równina, to także największe na świecie mokradła, leżące głównie w zachodniej Brazylii (stan Mato Grosso i Mato Grosso do Sul), ale również w Boliwii i Paragwaju. Region słynie przede wszystkim z dzikiej i unikalnej przyrody, to jedna z głównych atrakcji turystycznych w Brazylii.
Tutaj spotkamy około 80 gatunków ssaków takich jak: jaguar, puma, ocelot, wilk grzywiasty, arirania, mrówkojad wielki, jeleń bagienny, pekari, tapir, pancernik olbrzymi i kapibara.
W Pantanal zobaczymy także 5 gatunków małp, 26 gatunków papug oraz nandu, kajmany i anakondy.
W rzekach Pantanalu żyje 260 gatunków ryb (m.in. piranie)
Charakter równina kształtują dwa okresy: porę suchą i deszczową. Pora deszczowa trwa pomiędzy październikiem, a marcem. Wtedy to, ze względu na płaski teren, obfite opady zalewają cały obszar. Natomiast pomiędzy kwietniem, a majem (pora sucha) tworzy się charakterystyczna formacja trawiasta strefy międzyzwrotnikowej - sawanna.

Internet Recife
24°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Recife

Miasto nazywane jest Brazylijską Wenecją, a to za sprawą 50 mostów na tutejszych rzekach. Recife to przede wszystkim przepiękne plaże, na których można się wylegiwać, uprawiać sporty wodne lub nurkować. Znajduje się tu jedna z najpopularniejszych plaż miejskich na terenie kraju oraz na świecie – Boa Viagem. Maria Farinha i Porto de Galinhas uznawane są natomiast za raj do nurkowania. Warto zajrzeć do zabytkowej części miasta, gdzie znajduje się wiele zabytków z okresu kolonialnego. Mieści się tu również pierwsza synagoga żydowska, jaka powstała na terenie Ameryki Północnej i Południowej - Kahal Zur Izrael.

Internet Rio De Janeiro
23°
zachmurzenie duże

Internet Rio De Janeiro

To malowniczo położone miasto w południowo-wschodniej części Brazylii nad Oceanem Atlantyckim jest jednym z najchętniej wybieranych przez turystów z całego świata. W latach 1822-1960 Rio de Janeiro było stolicą Brazylii. Większość osób kojarzy je z cudownymi plażami, słynną figurą Chrystusa Odkupiciela oraz z hucznie obchodzonym karnawałem. Jest to miasto wielkich kontrastów, z jednej strony nowoczesne, a z drugiej strony znajdują się tu tzw. favelas – czyli dzielnice biedy, od których trzeba trzymać się z daleka, ponieważ słyną z przestępczości.

Mieszkańcy nazywają Rio de Janeiro „Cidade Maravilhosa“ czyli Wspaniałe miasto. Nieodłącznym jego symbolem jest góra Corcovado (710m n.p.m.), na szczycie, której stoi pomnik Chrystusa Króla Odkupiciela.Z góry rozpościera się przepiękny widok na najsłynniejszą plaże na świecie Copacabana, zatokę Lagoa Rodrigo de Freitas, a także biedne dzielnice miasta (brazylijskie fawele)

Będą w Rio warto odwiedzić Głowę Cukru - górę nad Zatoką Guanabara nad Oceanem Atlantyckim wznosząco się na 396 metrów n.p.m.

Karnawał w Rio przyciąga na ulice miasta dwa miliony osób każdego dnia i prawie pół miliona cudzoziemców podczas 4 dni świętowania w rytm brazylijskiej samby. To największe święto ludowe w Brazylli, który odbywa się każdego roku, 4 dni przed Wielki Postem. (Luty - Marzec)

Internet Wodospady Iquacu
15°
bezchmurnie

Internet Wodospady Iquacu

Wodospad Iguazú Uważane są za jeden z cud światów. Wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do Brazylii należy tylko ich część. Znajdują się na terenie Parku Narodoweo Iguan. Warto tu przyjechać, aby zobaczyć najpiękniejsze i największe wodospady świata. Woda spada z wysokości ok. 80 m tworząc 175 mniejszych wodospadów. Do atrakcji tego miejsca należy tzw. Diabla Gardziel. Można tu spotkać także wielu przedstawicieli świata fauny i flory, np. mrówkojady.

Jeden z wielkich naturalnych cudów świata, Wodospad Iguaçu znajduje się na granicy Brazylii i Argentyny. System wodospadów o szerokości około 2 kilometrów składa się z 275 progów wzdłuż rzeki Iguazu, a szum wody słyszalny jest z odległości 20 kilometrów. Najbardziej imponujący z nich to wodospad: Gardło Diabła w kształcie litery U o wysokości 82 metrów.
Do wodospadu można dojechać z miast Foz w Brazylii i Puerto Iguazu w Argentynie, jak również z Ciudad del Este w Paragwaju.


 

Zobacz inne oferty

Fidżi

Każdy mieszkaniec Fidżi bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Na terenie Fidżi znajduje się ponad 4 000 kilometrów kwadratowych Wie…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN

Izrael

W Izraelu znajduje się Morze Martwe, które jest najniższym punktem na Ziemi. Znajduje się 1 315 metrów poniżej poziomu morza. W Izraelu jest naj…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
30 GB (30 dni) 450PLN
40 GB (30 dni) 570PLN
60 GB (30 dni) 750PLN
6 GB (8 dni) 220PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN
6 GB (15 dni) 290PLN
50 GB (30 dni) 650PLN
10 GB (30 dni) 220PLN
20 GB (30 dni) 320PLN

Wielka Brytania

Wielka Brytania to jedyny kraj na świecie, którego nazwa nie pojawia się na państwowych znaczkach pocztowych. W Anglii znajduje się największy z…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
12 GB 140PLN
pakiet nielimitowany 320PLN
80 GB 280PLN
40 GB 240PLN

Ghana

Złoto i kakao to kluczowe obszary gospodarki w Ghanie. Tylko 5% obywateli Ghany pali papierosy :) Jezioro Wolta o powierzchni 8 502 km2 to największ…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
6 GB (15 dni) 290PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN