Internet Szwajcaria
12°
słabe opady deszczu

Internet Szwajcaria

Szwajcaria

Mobilność

Smartfon, tablet lub router.

Doładowanie

Możliwe

Limit GB

60 GB (30 dni), 10 GB (30 dni), 20 GB (30 dni), 30 GB (30 dni), 40 GB (30 dni), 50 GB (30 dni),

Ważność

Pakiet ważny 30 dni / 8 dni

Wybierz produkt
Wybierz pakiet
Ilość
(kart lub zestawów)
Rodzaj wysyłki
Podsumowanie konfiguracji
CENA KOŃCOWA

(Z WYSYŁKĄ zł)


Podaj kod aby uzyskać rabat
Zrealizuj voucher

potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń 508 188 267

przejście do formularza zamówienia

Nie wiesz jaki pakiet wybrać?
Ciekawostka

Czy wiesz że...

Nowy prezydent Szwajcarii wybierany jest każdego roku. Jest tam aż 1500 jezior, odstępy między nimi nie przekraczają 10 km. Na drzwiach domów zamiast numeru widnieje nazwisko właściciela. Po godzinie 21 niestety nie można nigdzie kupić alkoholu. Wykup internet w Szwajcarii by zwiedzać, czytać, rezerwować, szukać najlepszych miejsc do odwiedzenia.


Doładowanie

Doładowanie

Masz już kartę SIMFLY 4G+ i chcesz doładować kolejne gigabajty?

Kliknij tutaj
Miasta w państwie Szwajcaria

Jakie miasta warto odwiedzić w państwie Szwajcaria ?

Przedstawiamy miasta, które są najczęściej odwiedzane przez turystów z całego świata, w tych miejscach na pewno przyda Ci się karta SIMFLY4G+ od SIMGLOB, aby cały czas być online i w kontakcie z bliskimi.

Internet Bazylea
13°
umiarkowane opady deszczu

Internet Bazylea

Bazylea jest najstarszym uniwersyteckim miastem w Szwajcarii. Podczas spacerów przez stare miasto, obok niewielkich butików i antykwariatów, znaleźć można także sklepy współczesnych projektantów. Przy okazji można zajrzeć do "Läckerli Huus", aby skosztować tradycyjnych pierników miodowych. Miasto pielęgnuje tradycję, ale równocześnie jest otwarte na świat, o czym świadczą przykłady współczesnych budynków zaprojektowanych przez renomowanych architektów, jak Herzog & de Meuron, Mario Botta, Diener & Diener lub Richard Meyer.
 
Prawie 40 muzeów rozrzuconych jest po całym mieście - jest ich największe zagęszczenie w całym kraju. Słynne, także poza granicami kraju, muzea, jak Kunstmuseum Basel, Muzeum Jean’a Tinguely, Fondation Beyelera i Muzeum Kultur przyciągają zwiedzających tak samo, jak liczne galerie i niewielkie teatry. W Bazylei siedzibę ma m.in. orkiestra symfoniczna i kameralna oraz teatr muzyczny wystawiający międzynarodowe produkcje. Na scenach Theater Basel i Schauspielhaus obejrzeć można bogatą ofertę klasycznych i ponadczasowych przedstawień. 

Bazylea jest zielonym miastem. Ogród botaniczny, liczne parki i brzeg Renu zapraszają do spacerów. W największym szwajcarskim ogrodzie zoologicznym można zajrzeć do sawanny w Namibii. 

W pobliskim Augusta Raurica niedaleko Augst imponujące ruiny i wykopaliska są świadkami tętniącego życia dawnych Rzymian. Łagodny krajobraz regonu Bazylei z licznymi drzewkami wiśniowymi tworzy wiosną malowniczy obraz złożony kwitnących drzewek. Z Bazylei blisko jest do Niemiec i Francji, Szwarcwaldu i Wogezów. 

Najważniejszym świętem mieszkańców jest noc zapustna (Fasnacht). W poniedziałek po Środzie Popielcowej miasto budzi się z "Morgenstraich". Punktualnie o godzinie czwartej nad ranem gasną wszystkie światła i wielobarwny przemarsz rusza ulicami miasta.
 
Atrakcje

 • Kunstmuseum Basel - jedna z najstarszych publicznych kolekcji dzieł sztuki oraz największy na świecie zbiór prac Holbeina.
 • Muzeum Jeana Tinguely - przeszklona hala zaprojektowana przez Mario Botta, słynnego architekta z Ticino, mieści niezwykłe, metaloplastyczne konstruckcje artysty.
 • Fondation Beyeler - siedziba zaprojektowana została przez włoskiego architekta Renzo Piano. W 127 metrowym, nowoczesnym budynku mieszczą się zbiory dzieł sztuki i wystawy specjalne.
 • Muzeum Kultur - jedna z największych europejskich kolekcji na temat życia europejskich i pozaeuropejskich kultur.
 • Ogród zoologiczny - około 600 różnych gatunków zwierząt żyje na powierzchni 11 ha w samym centrum miasta.
 • Musical Theater Basel - zachwyca publiczność inscenizacjami międzynarodowych musicali.
 • Rejsy po Renie - statki wycieczkowe umożliwiają spojrzenie na miasto o strony Renu, kursują do portu przeładunkowego i do Rheinfelden.
Internet Berno
13°
słabe opady deszczu

Internet Berno

Berno – historia i atrakcje  STOLICA 

Berno powstało w 1191 roku. Książę Bertold V von Zähringen zabił na polowaniu w Bernie niedźwiedzia brunatnego, stąd nazwa miasta. Zwierzak to dziś lokalna maskotka, którą można znaleźć zarówno w herbie Berna, jak i na nadrzecznym ogrodzonym wybiegu w jaskini (dozwolone jest karmienie niedźwiedzi marchewką), dostępnym już od ponad 150 lat.
Szwajcarski rząd rezyduje w Bernie nieprzerwanie od 1848 roku. Jego członkowie stanowią częsty widok w lokalnych knajpkach, chociażby w Cafe Federal.

Rzeka Aare to inspiracja do rożnego rodzaju zabaw, zarówno dla mieszkańców Berna, jak i dla turystów. Słynny jest przykładowo spływ w dół tą czystą rzeką rozpoczynający się w Sandrain, a kończący w Marzili przy odkrytych basenach.

Berno powstało w 1191 roku. Książę Bertold V von Zähringen zabił na polowaniu w Bernie niedźwiedzia brunatnego, stąd nazwa miasta. Zwierzak to dziś lokalna maskotka, którą można znaleźć zarówno w herbie Berna, jak i na nadrzecznym ogrodzonym wybiegu w jaskini (dozwolone jest karmienie niedźwiedzi marchewką), dostępnym już od ponad 150 lat.
Szwajcarski rząd rezyduje w Bernie nieprzerwanie od 1848 roku. Jego członkowie stanowią częsty widok w lokalnych knajpkach, chociażby w Cafe Federal.

Rzeka Aare to inspiracja do rożnego rodzaju zabaw, zarówno dla mieszkańców Berna, jak i dla turystów. Słynny jest przykładowo spływ w dół tą czystą rzeką rozpoczynający się w Sandrain, a kończący w Marzili przy odkrytych basenach.

Co warto zobaczyć w Bernie?

 • Średniowieczne Stare Miasto, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, bardzo dobrze zachowane. Do 1405 roku było w całości drewniane i po wielkim pożarze zostało odbudowane już jako solidne wewnętrzne miasto z piaskowca z czerwoną dachówką. Znajduje się tu późnogotycka Katedra Św. Wincentego (Berner Munster) ze sceną Sądu Ostatecznego, witrażami ze scenami ze Starego Testamentu i stumetrową wieżą.
 • Mini zoo z niedźwiedziami (Niedźwiedzie Jamy) nad rzeką Aare, z rozległymi terenami zielonymi, stawem rybnym i ściankami wspinaczkowymi.
 • Ogród Różany, Rozarium, z 200 gatunkami kwiatów i wspaniałą panoramą Berna.
 • Punkt widokowy na platformie wieży katedralnej, z 344 schodami.
 • 11 fontann z figurami z XVI wieku, przy ulicach Marktgasse i Kramgasse, na odcinku 150 metrów. Najsłynniejsza z nich przedstawia zjadającego dzieci Wielkoluda.
 • Zeitglockenturm, wieża zegarowa z 1530 roku, dawny element jednej z bram miejskich. Czterominutowy ruch figurek odbywa się tuż przed każdą pełną godziną, a mini show jest chętnie obserwowany przez turystów.
 • Muzea: Zentrum Paul Klee, Sztuk Pięknych, Berneńskie Historyczne, Szwajcarskie Alpejskie, Komunikacji.
 • Dom Alberta Einsteina – w rzeczywistości to dwupokojowe mieszkanie przy zabytkowej Kramgasse 49 – które stanowiło tło powstania teorii względności (1905 rok).
 • Siedziba Zgromadzenia Federalnego (wstęp jest bezpłatny), malowniczo podświetlona po zmroku.

Berno – lokalne potrawy

Na terenie Szwajcarii woda w kranach nadaje się do picia bez konieczności jej przegotowywania.

Co zjeść w Bernie?

 • Maluns, tradycyjne danie z odsmażanych resztek po obiedzie, którego bazą są tarte ziemniaki i mąka oraz mleko lub śmietana bądź mięso, ser, mus owocowy.
 • Czekoladki najbardziej znanych szwajcarskich firm: Sprungli i Teuscher.
 • Czekoladowe oraz serowe fondue.
 • Sery: Shrinz, przypominający parmezan, Appenzeller, do spróbowania w prawie każdym daniu narodowym, Tilsiter, typowo śmietankowy i dość twardy gatunek, Schabziger, stożkowaty ser ziołowy.
 • Rost, placki z grubo tartych ziemniaków, podawane z rozpuszczonym serem, kiełbasą, jajkiem sadzonym.
 • Szwajcarskie grzanki z serem, a często także z wędliną i warzywami.
 • Brazeli, szwajcarskie andruty, dodawane do różnego rodzaju kremów, bitej śmietany bądź lodów.
Internet Davos
zachmurzenie duże

Internet Davos

W Gryzonii istniała kiedyś mała, cicha wioska, o której teraz z pewnością nie można tak powiedzieć. Obecnie jest to wspaniały kurort narciarski, który tłumnie odwiedza wielu turystów. Davos jest znane na całym świecie nie tylko z imponującego obszaru sportowego, ale także organizowanego corocznie Światowego Forum Gospodarczego oraz miejsca, do którego przybywa się w celach kuracyjnych. Jest to raj zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Odnajdą się tutaj zarówno wyczynowcy jak i rodziny z dziećmi, dla których także przygotowane specjalne stoki. Oprócz wyznaczonych obszarów mamy możliwość jeżdżenia na nartach poza trasą.

Szwajcarski kurort narciarski Davos to:

wyciągi orczykowe

13

wyciągi krzesełkowe

11

gondole

12

230 km tras zjazdowych

łatwe: 75 km
średnie: 93 km
trudne: 62 km

trasy biegowe

75 km

halpipe

boardercross

snowpark

Internet Engelberg
10°
słabe opady deszczu

Internet Engelberg

Engelberg mieszczące się w Szwajcarii Centralnej udostępnia osobom z całego świata ponad 80 km tras zjazdowych u podnóża lodowca Titlis. Naturalny śnieg pozwala na całoroczne szaleństwa nie tylko tradycyjnym narciarzom, ale również tym bardziej wyczynowym, którzy swoje umiejętności mogę trenować choćby w pół-rurach halfpipe. To na co warto zwrócić uwagę to obejmująca wszystkich, bezpłatna komunikacja miejska. Funkcjonuje tutaj nowoczesna, obrotowa kolej linowa Rotair. Istnieje możliwość szusowania poza wyznaczonymi trasami. Fanów narciarstwa biegowego ucieszy duża liczba tego typu tras. 

Kurort narciarski Engelberg to:

wyciągi orczykowe

6

wyciągi krzesełkowe

8

gondole

8

160 km tras zjazdowych

łatwe: 25 km
średnie: 49 km
trudne: 8 km

trasy biegowe

48 km

halfpipe

boardercross

snowpark

Internet Genewa
13°
zachmurzenie małe

Internet Genewa

Symbolem "najmniejszej metropolii na świecie" jest Jet d'eau, fontanna u brzegów Jeziora Genewskiego, której strumień wody osiąga wysokość 140 m. 
Na prawym brzegu ulokowały się największe hotele i liczne restauracje. Stare miasto z dzielnicą handlową to serce Genewy. Dominuje nad nim katedra Saint-Pierre, ale właściwym jego centrum jest Place du Bourg-de-Four, który uważany jest za najstarszy plac w mieście. Wybrzeże, promenady, liczne parki, tętniące życiem uliczki starego miasta i eleganckie sklepy zapraszają do spacerów. Jedną z najlepiej zachowanych starych ulic jest Grand-Rue, przy której urodził się Jean-Jacques Rousseau. "Mouettes", czyli rodzaj taksówek wodnych umożliwia transport z jednego brzegu na drugi, a duże statki zapraszają do rejsów po Jeziorze Genewskim. 

Genewa jest najbardziej międzynarodowym ze szwajcarskich miast. Tutaj znajduje się europejska siedziba ONZ. Także Międzynarodowy Czerwony Krzyż z Genewy steruje akcjami humanitarnymi. Genewa jest miejscem kongresów oraz centrum kultury i historii, targów i wystaw. "Horloge Fleuri", czyli zegar kwiatowy w Ogrodzie Angielskim jest słynnym na cały świat symbolem genewskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. 

Miasto położone na zachodnim krańcu Szwajcarii posiada również bogatą ofertę kulturalną. W Grand Théâtre, czyli genewskim teatrze operowym występują słynni artyści z całego świata. Liczne muzea, a wśród nich Musée international de l'horlogerie (Muzeum Zegarków) czy Międzynarodowe Muzeum Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, które umożliwia spojrzenie w działalność tej międzynarodowej instytucji, zapraszają do odwiedzin.

Atrakcje

 • Jet d'eau - strumień wody o wysokości 140 m jest widocznym już z daleka symbolem Genewy.
 • Katedra Saint-Pierre - z północnej wieży trzynawowej bazyliki na starówce w Genewie roztacza się niepowtarzalny widok na miasto i jezioro.
 • Pałac Zjednoczonych Narodów - po przekroczeniu bramy prowadzącej do Pałacu goście znajdują się na międzynarodowym terytorium.
 • Międzynarodowe Muzeum Czerwonego Krzyża - miejsce narodzin tej instytucji, mieści jedyne muzeum poświęcone jej historii i działalności.
 • Rejsy po Jeziorze Genewskim - wyjątkowa sceneria złożona z pałaców i rezydencji na tle górskich masywów, którą można podziwiać z pokładu statku.
Internet Zurych
13°
słabe opady deszczu

Internet Zurych

Zurych położony jest na północnym krańcu Jeziora Zuryskiego. Wielokulturowe otoczenie i liczne propozycje dla spędzenia wolnego czasu przyciągają gości z całego świata. Do Zurychu szybko i wygodnie dojechać można pociągiem, samolotem lub samochodem. Międzynarodowe lotnisko w Zurychu Klotem obsługuje bezpośrednio ponad 150 destynacji. W ciągu 10 minut pociągiem dojechać można do dworca głównego położonego w samym centrum. Miasto liczy 370 000 mieszkańców. Dzięki doskonałej infrastrukturze w naturalnym otoczeniu, na przykład na Uniwersytecie Zuryskim czy Politechnice ETH, jest to też miasto studentów i naukowców. Z tej ostatniej, założonej w 1855 roku przez Gottfrieda Tempera, wywodzi się 21 noblistów.

W miejscu murów obronnych przed około 150 laty powstała najsłynniejsza na świecie ulica Dworcowa (Bahnhofstrasse). Przy niej mieszczą się sklepy najlepszych światowych marek związanych z modą, biżuterią i zegarkami. Jednak najlepsze marki miejscowych projektantów znaleźć można w Zurychu-West lub w dzielnicy Aussersihl, czyli właściwie najczęściej tam, gdzie trudno się ich spodziewać. Uzyskują one popularność wśród zwolenników trendów i często robią międzynarodową karierę, jak na przykład kultowa marka Freitag dla toreb i dodatków. Przeciwieństwem jest dzielnica Schipfe z tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi. 

W Zurychu jest najwięcej klubów w całej Szwajcarii - tutaj nigdy nie przychodzi się zbyt późno. Od house-party w legendarnym klubie Kaufleuten, przez przeboje lat 80. w najstarszym klubie Mascotte, po party dla gejów w Labor-Bar. Imprezy rozpoczynają się od ok. 23:00 i trwają do wczesnych godzin porannych. Latem życie nocne toczy się nie tylko w klubach, ale i na wolnym powietrzu. Często tam, gdzie w ciągu dnia są kąpieliska, nocą flirtuje się i tańczy. 

Również miłośnikom sztuki Zurych ma wiele do zaoferowania. W mieście znajduje się ponad 50 muzeów, spośród których 14 poświęconych jest sztuce. W Kunsthaus, muzeum sztuk pięknych, prezentowane są znaczące kolekcje obrazów, rzeźb, zdjęć i wideo. Ponadto wystawiona jest tutaj obszerna kolekcja dzieł Alberto Giacometti. Kolejnym ważnym miejscem jest muzeum Rietberg, jedno ze znaczących, międzynarodowych centrów sztuki pozaeuropejskiej. Kilka kroków od dworca głównego, w 100-letnim budynku przypominającym zamek, znajduje się Szwajcarskie Muzeum Narodowe z największymi zbiorami historycznymi. Sztukę w Zurychu kontemplować można także poza muzeami i galeriami, jak hala z malowidłami Giacomettiego w budynku komendy głównej, witraże Marca Chagalla w kościele Fraumünster czy Heureka zaprojektowana przez Jeana Tinguely nad Jeziorem Zuryskim.
 
Atrakcje

 • Kunsthaus - najważniejsze muzeum sztuki przechowuje zbiory sztuki europejskiej z najważniejszych okresów twórczości od średniowiecza do współczesności.
 • Muzeum Rietberg - przedstawia zbiory sztuki pozaeuropejskiej, przede wszystkim z Indii, Chin i Afryki.
 • Bahnhofstrasse - ulica z bankami, ekskluzywnymi butikami, domami towarowymi i kawiarniami ulicznymi.
 • Zoo - na powierzchni 11 000 m2 pokrytej dachem odtworzono las deszczowy masoala z Madagaskaru łącznie ze zwierzętami i roślinami.
 • Stare miasto - z galeriami sztuki, antykwariatami i księgarniami. Wieczorem stare miasto zamienia się w dzielnicę rozrywki pełnej kolorowej publiczności.
Internet Laax
10°
słabe opady deszczu

Internet Laax

Kolejny kurort narciarski nałażący do regionu Gryzonii. Słynny ośrodek sportowy jest miejscem kojarzonym przede wszystkim z zimowym szaleństwem. To ostatnie wcale nie musi oznaczać miejsca jedynie dla wyczynowców. Wręcz przeciwnie Laax jest miejscem idealnym na rodzinny wypad. Dzieci z rodzicami mogą wybrać południowo-zachodni stok Crap Sogn Gion, przeciwległe zbocza będą natomiast idealne dla bardziej zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Poza narciarstwem zjazdowym, warto wypróbować biegowej odmiany. Okoliczne tereny są odpowiednio do tego przystosowane, a piękne krajobrazy z pewnością mogą być zachętą. 

Kurort narciarski Laax to:

wyciągi orczykowe

9

wyciągi krzesełkowe

9

gondole

11

180 km tras zjazdowych

łatwe: 63 km
średnie: 71 km
trudne: 46 km

trasy biegowe

46 km

halfpipe

boardercross

snowpark

Internet Lucerna
13°
słabe opady deszczu

Internet Lucerna

Panorama Lucerny naznaczona jest krytym, średniowiecznym mostem Kaplicznym z malowanymi tablicami pod dachem, który uważany jest za jeden na najstarszych krytych mostów w Europie. Kolejnym symbolem miasta są mury obronne Musegg, które niemal w całości w nienaruszonym stanie zachowały się do czasów współczesnych. 

Historyczne, ozdobione freskami kamienice otaczają malownicze place, jak Weinmarkt. Stare miasto pozbawione jest ruchu samochodowego. Lucerna jest miastem placów i kościołów. Kościół jezuitów z XVII wieku uważany jest za pierwszy sakralny barokowy budynek w Szwajcarii. W panoramę na stałe wpisały się również dwie wieże kościoła Hofkirche. Umierający lew, którego wykuto w skale na pamiątkę bohaterskich Szwajcarów poległych pod Tuilerien w 1792, jest jednym z najsłynniejszych pomników w Szwajcarii. Panorama Bourbaki o długości 112 metrów jest jednym z niewielu okrągłych, monumentalnych malowideł zachowanych na świecie. 

Tradycja i nowoczesność znajdują się w Lucernie obok siebie. Miasto słynie także z innowacyjności. Do najważniejszych przykładów współczesnej architektury zalicza się futurystyczne Centrum Kulturalno-Kongresowe KKL zaprojektowane przez francuskiego architekta Jeana Nouvela. KKL jest też symbolem Lucerny jako miasta festiwali - w ciągu roku organizowanych jest wiele kulturalnych imprez. 

Lucerna jest idealnym miejscem wypadowym do najważniejszych miejsc w Centralnej Szwajcarii. Koniecznie należy wjechać na jeden z sąsiednich szczytów, Pilatusa czy Rigi nazywaną Królową Gór. Nie mniej ciekawe mogą być wycieczki na szczyty Stanserhorn i Bürgenstock czy rejs statkiem po rozczłonkowanym Jeziorze Czterech Kantonów. Ekspres Wilhelma Tella wyruszający z Lucerny zawiezie podróżnych przez Jezioro Czterech Kantonów do stóp przełęczy Gottahrda i dalej pociągiem na południe do Ticino. „Szlak wiśniowy” prowadzi z Lucerny przez wiśniowe sady i miejsca wytwarzające wiśniową wódkę.
 
Atrakcje

 • Most Kapliczny - jeden z najstarszych drewnianych mostów w Europie i symbol Lucerny. Po wielkim pożarze w 1993 roku pieczołowicie odbudowany.
 • Centrum Kulturalno-Kongresowe KKL - pod niezwykłym architektonicznie dachem kryje się duża sala koncertowa, centrum kongresowe i muzeum sztuki.
 • Muzeum Transportu - jedno z wielu wszechstronnych muzeów transportu i komunikacji w Europie, najchętniej odwiedzane muzeum w Szwajcarii. Przy muzeum znajduje się też kinoteatr IMAX.
 • Jezioro Czterech Kantonów - jego piękno podziwiać można podczas licznych rejsów statkiem parowym czy motorowym.
 • Pilatus, Rigi, Stanserhorn - szczyty, na które wjechać można kolejkami. Z góry roztaczają się malownicze widoki na miasto i okolicę.
Internet Saas Fee
zachmurzenie duże

Internet Saas Fee

Malownicza wioska znajdujące się u stóp trzynastu gór wysokich na ponad 4 km. Słowo „Fee” oznacza „wróżkę”, śmiało więc można nazwać to miejsce magicznym. Cała dolina oferuje nam 145 km tras zjazdowych, przy czym Saas Fee ma ich około 100 km. Pozostałe części doliny polecane są dla rodzin wybierających się z dziećmi, gdyż są one łagodniejsze. Kurort zdecydowanie stawia na ochronę środowiska. Po miejscowości można poruszać się jedynie saniami i pojazdami elektrycznymi. Najdłuższa okoliczna trasa zjazdowa liczy 9 km, a na jej początek dostaniemy się najwyżej położoną koleją linową na świecie.

Jako kurort narciarski rejonu Valais oferuje:

wyciągi orczykowe

12

wyciągi krzesełkowe

3

gondole

7

100 km tras zjazdowych

łatwe: 40 km
średnie: 40 km
trudne: 20 km

halfpipe

boardercross

nocne zjazdy

wtorki i czwartki

Lato

20 km czynnych tras

Zobacz inne oferty

Indonezja

Indonezja to jedyne miejsce na świecie, gdzie można zobaczyć smoki (warany) z Komodo w naturze. Indonezja posiada największy archipelag świata sk…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
10 GB (30 dni) 220PLN
30 GB (30 dni) 450PLN
6 GB (15 dni) 290PLN
6 GB (8 dni) 220PLN
20 GB (30 dni) 320PLN
40 GB (30 dni) 570PLN
60 GB (30 dni) 750PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN
50 GB (30 dni) 650PLN

Łotwa

Łotwa zajmuje czwarte miejsce w Europie pod względem wielkości terenów porośniętych lasami. Motto kraju to – „Boże, błogosław Łotwę”.…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
10 GB (30 dni) 170PLN
20 GB (30 dni) 290PLN
3 GB (8 dni) 120PLN

Izrael

W Izraelu znajduje się Morze Martwe, które jest najniższym punktem na Ziemi. Znajduje się 1 315 metrów poniżej poziomu morza. W Izraelu jest naj…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
30 GB (30 dni) 450PLN
40 GB (30 dni) 570PLN
60 GB (30 dni) 750PLN
6 GB (8 dni) 220PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN
6 GB (15 dni) 290PLN
50 GB (30 dni) 650PLN
10 GB (30 dni) 220PLN
20 GB (30 dni) 320PLN

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia, jako pierwsza na świecie pozwoliła kobietom brać udział w wyborach parlamentarnych w 1893 roku. Jezioro Frying Pan, w pobliżu Roto…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
20 GB (30 dni) 320PLN
10 GB (30 dni) 220PLN