Internet Włochy
zachmurzenie umiarkowane

Internet Włochy

Włochy

Mobilność

Smartfon, tablet lub router.

Doładowanie

Możliwe

Limit GB

10 GB (30 dni), 20 GB (30 dni),

Ważność

Pakiet ważny 30 dni / 8 dni

Wybierz produkt
Wybierz pakiet
Ilość
(kart lub zestawów)
Rodzaj wysyłki
Podsumowanie konfiguracji
CENA KOŃCOWA

(Z WYSYŁKĄ zł)


Podaj kod aby uzyskać rabat
Zrealizuj voucher

potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń 508 188 267

przejście do formularza zamówienia

Nie wiesz jaki pakiet wybrać?
Ciekawostka

Czy wiesz że...

Włochy są czwartym najczęściej odwiedzanym przez turystów krajem na świecie. Włosi produkują największą ilość win na świecie. W sierpniu w całym kraju są wakacje. Zamykane są nawet duże firmy. We Włoszech wynaleziono takie rzeczy jak: termometr, fortepian, barometr, baterie, nitroglicerynę, lody, okulary, ekspres do kawy i telefon. Głównymi napojami są wino i woda. Zwiedzaj Włochy wykorzystując internet we Włoszech.


Doładowanie

Doładowanie

Masz już kartę SIMFLY 4G+ i chcesz doładować kolejne gigabajty?

Kliknij tutaj
Miasta w państwie Włochy

Jakie miasta warto odwiedzić w państwie Włochy ?

Przedstawiamy miasta, które są najczęściej odwiedzane przez turystów z całego świata, w tych miejscach na pewno przyda Ci się karta SIMFLY4G+ od SIMGLOB, aby cały czas być online i w kontakcie z bliskimi.

Internet Rzym
zachmurzenie umiarkowane

Internet Rzym

Rzym - jaka jest stolica Włoch?

Rzym to stolica Włoch i zarazem najatrakcyjniejsze turystycznie, najbardziej niezwykłe miasto Italii, którego licząca ponad 2,5 tys. lat historia splata się ze współczesnością w sposób niespotykany nigdzie indziej. Każda epoka i każde pokolenie zostawiły w wyglądzie Rzymu trwałe ślady, więc ilość czasu, jaką się tu spędzi, i tak w końcu okazuje się zbyt mała, aby poznać jego sekrety.

Internet Florencja
zachmurzenie małe

Internet Florencja

To miasto malarzy i architektów, poetów i humanistów, bankierów i książąt, kolebka renesansu, jednym słowem: symbol. Nawet w szczycie sezonu, gdy najazd turystów przybiera trudne do zniesienia rozmiary, przed kościołami i muzeami widać kolejki, a ceny szybują w górę, jej pięknu trudno się oprzeć. Spotkanie z Florencją może być ekscytującym przeżyciem, ale by w pełni docenić jej walory, trzeba poświęcić jej nieco czasu, a przy tym pozbyć się zgubnej chęci zobaczenia wszystkiego.

Internet Bormio
zachmurzenie duże

Internet Bormio

Miejscowość położona w pobliżu granicy szwajcarsko-austriackiej, u podnóża góry Vallecta (3148 m n.p.m.). Poniżej centrum narciarskiego Bormio znajduje się  zabytkowe miasteczko z gorącymi źródłami. Trasy w ośrodku są położone wysoko, ale przeważają te dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Ośrodek jest przygotowany pod względem szkolenia początkujących, co jest zapewnione przez dużą ilość szkółek i instruktorów, w tym  dla dzieci od lat 3. W okolicy można uprawiać narciarstwo biegowe, a dla snowboardzistów przygotowano kilka tras i snowpark. Sezon zimowy trwa od grudnia do października. W odległym o 20 km Passo di Stelvio (Stilfser Joch) można jeździć na nartach w lecie (czerwiec - październik).

Internet Cortina d’Ampezzo
umiarkowane opady deszczu

Internet Cortina d’Ampezzo

Miejscowość określana ,,Królową Dolomitów’’. Region narciarski znajdujący się ok. 130 km od Wenecji, składa się z ośrodków: Cortina d`Ampezzo, San Vito di Cadore, Auronzo i Misurina, ale nie są one połączone wspólnymi wyciągami. W 1956r. odbyły się tam Igrzyska Olimpijskie. Zakwaterowanie dla wymagających luksusowych warunków i w prywatnych pensjonatach. Kurort posiada renomę i w związku z tym jest tu dość drogo. Miejsce szczególnie dla zaawansowanych narciarzy o dobrej kondycji, ze względu na strome, trudne trasy.

Internet Folgarida – Marilleva

Internet Folgarida – Marilleva

Odległy o 9 km od Madonna di Campiglio ośrodek obejmuje 120 km stoków, między Dolomitami Brenta i grupą Ortles Cevedale.  Położony 169 km od Werony kurort, połączony z ośrodkami Pinzolo - Madonna Di Campiglio zapewnia różnorodność tras. Dogodne usytuowanie ośrodków turystycznych, ogólnodostępne szkółki narciarskie, oświetlone stoki i lodowisko, z możliwością nocnej jazdy to najważniejsze zalety kurortu. W przypadku deficytu śniegu, 90% tras może zostać dośnieżonych. W dolinie Val di Sole między stacjami kursuje bezpłatny skibus.

Internet Wenecja
umiarkowane opady deszczu

Internet Wenecja

Kusi, czasem irytuje, ale chyba nigdy nie rozczarowuje. Od czasów, kiedy obywatele Republiki oszałamiali świat bogactwem i cudowną sztuką miasto się nieco zmieniło, ale nadal należy do najbardziej efektownych na świecie. Mimo, że w Wenecji turyści witani są raczej beznamiętnie, a mieszkańcy innych miast nieco ironicznie stwierdzają, że wenecjanie są najbardziej nieuprzejmi spośród Włochów, to ilość i jakość atrakcji ich miasta na pewno wszystko wynagrodzi.

Internet Sycylia
13°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Sycylia

to perła Morza Śródziemnego, od lat przyciągająca tłumy spragnionych udanego wypoczynku turystów, oferująca niezwykłą mieszankę przepięknych krajobrazów, ciepłego śródziemnomorskiego klimatu i zabytków pozostawionych przez niezliczonych zdobywców wyspy. Najpiękniejsze plaże (zarówno piaszczyste, jak i żwirowe), liczne zabytki i urokliwe miasteczka, znajdują się na zachodnim wybrzeżu, bogatym w liczne zatoki i zatoczki oraz małe wysepki.

Internet Livigno
-4°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Livigno

to jedna z najpopularniejszych miejscówek we włoskich Alpach. Swoją popularność zawdzięcza strefie wolnocłowej, na obszarze której się znajduje. Umożliwia to zakupy po bardzo niskich cenach. Livigno to po włosku lawina. W tym przypadku bardziej kojarzona z lawiną rozrywki, imprez apres-ski i doskonałej dyskoteki Kokodi, która przyciąga turystów imprezami w najlepszym, alpejskim klimacie.

Zarówno na stokach, jak i w miasteczku nie brakuje przytulnych bacówek, w których możemy się zrelaksować i zakosztować regionalnych specjałów. To właśnie tutaj można pod koniec dnia spróbować gorącego bombardino, popularnego włoskiego ciepłego napoju alkoholowego. Najbardziej znane bary to: Mickey’s House Pub, Kuhstall, Helvetia, Homelywood oraz najpopularniejsze apres-ski Alegra.

Trasy narciarskie i snowboardowe w Livigno

Livigno leży w północnej części Lombardii, w prowincji Sondrio, w dolinie Alta Valltelina w Alpach Retyckich, granicząc ze Szwajcarią. Alta Valltelina to duży region narciarski obejmujący poza Livigno jeszcze kilka innych miejscowości: Isolaccie, Boormio, Santa Ceratine oraz Aprica. Centrum Livigno stanowi długa ulica położona na wysokości 1816m n.p.m. Najwyższy punkt miejscowości, leżący na wysokości 2250m n.p.m jest jednym z najwyżej zamieszkiwanych terenów w całej Europie. Wśród Włochów Livigno nazywane jest małym Tybetem. Ze względu na położenie (w dolinie) panuje tu szczególny mikroklimat, dzięki któremu śnieg leży tu od połowy listopada do końca maja, a snowpark czynny jest przez cały rok! Miasteczko ciągnie się przez 14 km w sąsiedztwie wielkich masywów górskich, praktycznie nie zmieniając różnicy poziomów. To miejsce jest idealne zarówno dla amatorów, jak i weteranów sportów zimowych. Do dyspozycji mamy dwie strony świetnie przygotowanych tras: Mottolino i Carosello, które w sumie stanowią 115 km szerokich, zróżnicowanych tras z miejscami na chwile relaksu. Livigno to również mekka fanów ewolucji. Znajduje się tu duży snowpark Mottolino z poduchą powietrzną do wszelkich wybryków!
 

Internet Madonna di Campiglio
-3°
zachmurzenie umiarkowane

Internet Madonna di Campiglio

Kurort uważany za najważniejszy we Włoszech, o wysokim prestiżu, którego centrum jest wyłączone z ruchu samochodowego. Bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportów zimowych i piękne krajobrazy przyciągają niejednego narciarza, ale wiąże się to także z wysokimi cenami. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras, z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne. Stolica sportów zimowych znajduje się w zachodniej części Trentino, w dolinie, na północ od Val Rendena. Madonna di Campiglio jest połączony z ośrodkiem Piniolo kolejką i trasami dojazdowymi.

Karuzela narciarska liczy 150 km tras, 59 wyciągów, 3 snowparki i obejmuje ośrodki Pinzolo - Madonna Di Campiglio - Folgarida - Marilleva. W obrębie ośrodka znajduje się szkółka narciarska dla dzieci od 3 lat i trasa zjazdowa specjalnie dla maluchów. Pinzolo, znajdujące się ok. 9 km od Madonna di Campiglio dysponuje ok. 18 tys. miejsc noclegowych dla turystów.

Internet Mediolan
zachmurzenie umiarkowane

Internet Mediolan

jest ośrodkiem o wielu obliczach i zarazem tak szybko się zmienia, że podsumować go w kilku słowach niełatwo. To wspaniała metropolia, trochę nieuporządkowana, żyjąca w typowym dla tego rodzaju ludzkich skupisk pośpiechu. W Mediolanie można znaleźć niemal wszystko: nowoczesność i zacofanie, bogactwo i biedę, wysoką kulturę i bogactwo subkultur, architektoniczne piękno i brzydotę. Jest również włoską stolicą mody; tutaj działa największa w kraju giełda, a miasto na swoją siedzibę obrało wiele banków. Chlubi się mnóstwem pomników, pałaców, kościołów i muzeów. Przyciąga również światowa świątynia opery - słynna La Scala.

Internet Neapol
zachmurzenie duże

Internet Neapol

Mimo wielu kontrowersji krążących wokół miasta, Neapol to bez wątpienia jedna z najciekawszych miast Włoch. Włączony do rzymskiego imperium, szybko zyskał sławę jako doskonałe miejsce do wypoczynku i kuracji. Do Neapolu przyjeżdżali szukający wytchnienia rzymscy patrycjusze, znaczenie podnosząc rangę tego miejsca. Choćby pobieżne zwiedzanie Neapolu zajmuje sporo czasu. Świadczy o tym fakt, że starówka miasta wpisana jest na Listę UNESCO. Godne największego podziwu są kościoły, zamki, pałace, galerie sztuki, ale nigdzie indziej nie znajdziemy Narodowego Muzeum Archeologicznego, w którym zgromadzono najcenniejsze znaleziska z Pompejów i Herkulanum, miast zasypanych wulkanicznym popiołem.

Internet Padwa
intensywne opady deszczu

Internet Padwa

Leżącej niedaleko Wenecji Padwie można bez wahania przyznać tytuł jednego z najbardziej atrakcyjnych miast Italii. W tutejszym, jednym z najstarszych w Europie uniwersytetów kształciły się rzesze wielkich osobistości, spośród których można wymienić Petrarkę, Dantego, Galileusza oraz Kopernika. Kościoły Padwy stanowiły swoiste laboratoria malarstwa, w których sztukę fresku szlifowali Giotto, Guariento, Altichiero i Mantegna. Do bazyliki św. Antoniego, która jest symbolem Padwy, zawsze licznie przybywają pielgrzymi, by pomodlić się przy szczątkach wielkiego świętego.

Internet Piza
zachmurzenie małe

Internet Piza

Z czego jeszcze słyną Włochy? Za największą, obok Florencji, atrakcję turystyczną Toskanii jest uważane pizańskie Pole Cudów. Pochylona dzwonnica tamtejszej katedry to, obok rzymskiego Koloseum i Bazyliki św. Piotra, najbardziej znana włoska budowla na świecie. W rzeczywistości wieża i towarzyszący jej zespół budowli są jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej niezwykłe niż można się spodziewać. Piza z rozległym i ciekawym zabytkowym śródmieściem zasługuje na co najmniej jednodniowy pobyt.

Internet San Marino
zachmurzenie duże

Internet San Marino

Na stokach Monte Titano, oddzielającej Romanię od Montefeltro, leży San Marino, jedno z najmniejszych państw świata. Jego powierzchnia nieznacznie przekracza 60 km kwadratowych, a liczba obywateli wynosi zaledwie 26 tys. Nastrój miasteczka kształtują brukowane uliczki, wąskie i strome, oraz liczne budowle, które w dużej części powstały dopiero w XIX i XX stuleciu. Malowniczości dodają trzy fortece wznoszące się nad miastem na stromych skałach.

Internet San Remo
zachmurzenie małe

Internet San Remo

jest bezsprzecznie najbardziej znanym i obleganym kąpieliskiem Włoskiej Riwiery. Pełno w nim wielkich hoteli i willi - równie pięknych, co przebrzmiałych pod względem stylu. Jednak nawet dziś miasto wygląda dostojnie i przyciąga wczasowiczów. Być może inne ośrodki wypoczynkowe oferują więcej atrakcji, ale San Remo ma unikalny charakter. Mimo że dziś gwiazda San Remo nie błyszczy już tak mocno, kurort nadal przyciąga europejską śmietankę. Największym magnesem jest miejscowe kasyno, które należy do najsłynniejszych na Riwierze.

Internet Turyn
pochmurnie

Internet Turyn

Stolica Piemontu - Turyn - nie jest typowym włoskim ośrodkiem. Jest miastem obdarzonym licznymi zabytkami architektury barokowej, alejami pełnymi arkad i wytwornymi książęcymi pałacami. Dla wielu to przede wszystkim miasto całunu turyńskiego, dla innych - wieży Mole Antonelliana, w sylwetce której tak pomieszano style, że trudno dociec, kiedy została postawiona. Tu również wymyślono coś dla smakoszy, szczególnie wyskokowych trunków: wermut.

Internet Werona
słabe opady deszczu

Internet Werona

z wyjątkowym bogactwem wąskich uliczek oraz rzymskich i średniowiecznych zabytków, została szczodrze obdarzona atrakcjami. Lokalizacja na skrzyżowaniu ważnych szlaków handlowych z Niemiec do Rzymu na południu i ze wschodu na zachód spowodowała, że miasto, chętnie odwiedzane przez artystów, od zawsze oddychało powietrzem przepojonym sztuką. Nie dziwi więc stwierdzenie jednego z bohaterów "Romea i Julii", że "nie masz świata poza murami Werony".

Zobacz inne oferty

Egipt

Dzięki naszemu internetowi możesz sprawdzać informację na temat Egiptu w każdym miejscu. Korzystać z map, przesyłać zdjęcia oraz filmy podcza…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
7 GB 200PLN
12 GB 230PLN
1,5 GB 110PLN
3,5 GB 160PLN
5 GB 180PLN
20 GB 270PLN
40 GB 320PLN

Filipiny

Państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Azji, położone na Archipelagu Filipińskim na Oceanie Spokojnym.Filipiny mają ponad 100 mln mieszkań…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
6 GB (15 dni) 290PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN
6 GB (8 dni) 220PLN

Finlandia

Finlandia to jedyny kraj na świecie, który nadaje wiadomości w języku łacińskim. Są tam ponad 188 000 jeziora i 98 000 wysp wysepek. W czerwcu…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
3 GB (8 dni) 140PLN
10 GB (30 dni) 220PLN
20 GB (30 dni) 340PLN

Kolumbia

Nazwa Kolumbia pochodzi od nazwiska Krzysztofa Kolumba. Są tam 64 języki ojczyste. Znajduje się tam najwięcej szmaragdów na świecie (60% świat…


INTERNET JUŻ OD

Pakiet Cena
10 GB (30 dni) 220PLN
20 GB (30 dni) 320PLN
500 MB dziennie (15 dni) 7,5 GB 290PLN