Turcja bez WIZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Turcji ogłosiło, że od 2 marca tego roku polscy obywatele nie będą potrzebować już wizy, aby wjechać do Turcji.

Dotychczas Polacy aby wjechać na teren Turcji byli zmuszeni wykupić wizę, którą kosztowało 35 dolarów (około 140 zł). Można ją było kupić na przejściach granicznych lub ubiegać się o nią drogą elektroniczną. Teraz posiadanie wizy dla polskich turystów nie jest potrzebne.

"Od 2 marca 2020 roku Turcja znosi obowiązek wizowy dla członków strefy Schengen Unii Europejskiej, w tym Austrii, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Polski, a także dla obywateli Zjednoczonego Królestwa" - napisał rzecznik tureckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Hami Aksoy.

W systemie bezwizowym będzie wydawana bezpłatna wiza na 180 dni. Turyści z Polski będą mogli przebywać w Turcji do 90 dni w tym okresie.

Turcja już teraz była najczęściej wybieranym kierunkiem turystycznym dla Polaków. Ten rok może być rekordowym co do ilości Polaków którzy odwiedzą Turcję. Pewna pogoda, dobre hotele i rajskie plaże, a ceny za wycieczki są tak niskie, że ciężko uwierzyć. Teraz wyjazd będzie jeszcze tańszy.

Przypominamy, że internet w Tureckich hotelach jest nadal bardzo drogi a polscy operatorzy naliczają horrendalne opłaty. Aby kupić kartę u operatora Tureckiego nalży ją zarejestrować co może przysporzyć sporo problemów. Aby uchronić się od niepotrzebnych nieporozumień można zaopatrzyć się w kartę z internetem przed wyjazdem. Nasza karta działa w dowolnym telefonie lub routerze. Można dzielić sygnał na kilka urządzeń.

Planujesz w sezonie 2020 wyjazd do Turcji zamów karte już teraz i nie martw się, że zostaniesz bez internetu. www.simglob.com/turcja Pakiet aktuwujemy zgodnie z datą wyjazdu podaną w zamówieniu.

Więcej na temat internetu w Turcji znajdziecie w naszym artykule: Internet w Turcji

Turcja

INTERNET JUŻ OD

110 PLN

za pakiet 1 GB

SPRAWDŹ CENNIK
Pakiet Cena
1 GB 110PLN
6 GB 180PLN
20 GB 260PLN
2GB 150PLN
10 GB 210PLN
3 GB 120PLN
5 GB 170PLN